POMOC

Aby wyszukać konkretne zadanie przejdź do pola wyszukiwarki (lewy, górny róg tego bloga) i wpisz tytuł zadania lub jego fragment po czym kliknij lupę lub "enter" na klawiaturze.

Obserwatorzy

Końcowy Projekt z Mody 3 (wybór MODA)

Końcowy Projekt z Mody Część 3 (po wcześniejszym wybraniu opcji MODA)

Zadania dokładnie takie same jak w  Części 1 i w Części 2

1. Kup lub zaprojektuj i kup 4 artykuły, aby stworzyć nowy strój.
W tym zadaniu należy kupić 4 rzeczy. Mogą to być Twoje projekty lub przedmioty ze StarPlazy. Ja skorzystałam z tej drugiej opcji, gdyż jak wiadomo jest taniej :P - najtańszy projekt kosztuje 50sm, zaś najtańszy przedmiot w StarPlazie 3sm (DIY)... znaczna różnica, prawda?!

2. Ubierz swoje artykuły i zapisz jako top style.
Idziemy do apartamentu, do pokoju głównego, przebieramy się i zapisujemy zmiany. Najlepiej doczepić do dollki to co zakupiliśmy, bo w innym przypadku może nam nie zaliczyć.

3. Zrób sobie zdjęcie i zapisz w Księdze Osiągnięć.
Robimy sobie fotkę i zachowujemy w Księdze Osiągięć. Do tego nie są potrzebne przedmioty, które kupiliście, ale pamiętajcie, że to zdjęcie będzie widoczne dla innych użytkowników stardoll więc warto się postarać i zrobić je w naszym najładniejszym pokoju.

Nagroda: oczekująca nagroda za kolejne zadanie, 5sm

1 komentarz:

Anna Fe pisze...

Ja wybrałam Urodę i zadanie jest praktycznie identyczne tyle że trzeba kupić jakieś akcesoria kosmetyczne/ biżuterię a potem je założyć, tyle że biżuteria nie pojawia się w salonie piękności a w apartamencie:/ orientuje się ktoś czemu tak jest? kiedy kupuję to na komunikacie "zakupy możesz znaleźć w apartamencie lub salonie piękności" klikam salon piękność ale zakupów tam nie ma ;(