POMOC

Aby wyszukać konkretne zadanie przejdź do pola wyszukiwarki (lewy, górny róg tego bloga) i wpisz tytuł zadania lub jego fragment po czym kliknij lupę lub "enter" na klawiaturze.

Obserwatorzy

Cenne RADY

Na tej stronie znajdziecie cenne porady i wskazówki, które pomogą Wam w niektórych decyzjach przy wykonywaniu zadań z Akademii Stardoll.
  1. Jeśli w którymś zadaniu wygracie stardolary to nie wydawajcie ich od razu na zakupy wymarzonego ciucha w StarPlazie! Te pieniądze przydadzą się Wam podczas wykonywania kolejnych zadań - po to właśnie je wygrywacie :) Rada ta skierowana jest w szczególności do osób, które nie są SS i mają zero stardolarów na koncie.
  2. Pamiętajcie, że jeśli w zadaniu kupujecie coś a treść zadania brzmi "...zostanie to zapisane w Księdze Osiągnięć" to na zdjęciach w tejże właśnie księdze będziecie mieć widoczne obrazki tych przedmiotów które kupiliście, więc jeśli ktoś chce mieć ładniejsze fotki niż tylko wykrzykniki i zapytajniki z DIY lub tanie dywaniku to warto wydać nieco więcej kasy by kupić coś bardziej reprezentacyjnego, tak aby Wasza Księga Osiągnięć wyglądała naprawdę ładnie a nie byle jak ;P
  3. W jednym z zadań należy zapisać się do kolejki jakiegoś stylisty i oczekiwać na stylizację. Tutaj niektórzy tracą cierpliwość, gdyż czekają bardzo długo (kilka-kilkanaście dni). Można być maksymalnie zapisanym w 5-ciu kolejkach na raz, więc jest szansa na to, że któryś ze stylistów w końcu wykona stylizację. Jeśli jednak się tak nie stanie to najlepiej się wypisać z tych kolejek i zapisać do innych. Najlepiej iść do kogoś znajomego, z kim macie nieustający kontakt i poprosić go o szybką stylizację. I na koniec porada jak wypisać się z kolejki: tutaj po prawej stronie są Wasze kolejki, kliknięcie na kosz usuwa prośbę.
  4. W niektórych zadaniach jest prośba o stworzenie scenerii z postaciami. Aby ceneria miała ręce i nogi postać wypadałoby ubrać. Jeśli nie chce Wam się bawić w ubieranie ich od stóp do głów to najprościej jest powiększyć taką dollkę na maxa i wrzucić jej jakąś sukienkę lub tunikę. Dollki w sceneriach warto ubierać, bo takie scenerie zapisane do Księgi Osiągnięć o wiele lepiej wyglądają :)
  5. Do każdego zadania, które kończy się zapisaniem w Księdze Osiągnięć starajcie się mieć inną fryzurę, makijaż i strój, wtedy Wasza Księga będzie bardziej różnorodna a nie "na jedno kopyto".

1 komentarz:

Jolanta Ochnio pisze...

Dzięki za rady! :) ja własnie w pierwszej swojej scenerii nie wiedziałam o co chodzi i mam gołe postacie xD :D